Category: DEFAULT

Duj Lafija Duj Duka - Ahmet* & Ramko* - Gilja E Mangipaskere (Cassette, Album)


Download Duj Lafija Duj Duka - Ahmet* & Ramko* - Gilja E Mangipaskere (Cassette, Album)
1995
Label: AR Produkcija - 1995/035 • Format: Cassette Album • Country: Macedonia • Genre: Folk, World, & Country • Style: Romani


Sitemap

Wont Get Fooled Again - The Who - 2007 - Little Rock, AR 03.22.07 (DVD), Šaban Šaulić - Ne Pitaj Me Kako Mi Je Druže (Cassette, Album), Soy Guajiro, Microscope - The Blow Up (2) - Microscope / Suicide Door (Vinyl), Nadine - Various - Lo Mejor Del Soul And Rhythm And Blues (CD), Getting By (Im Good) - e-dubble - Two Tone Rebel (CD), The Jets - Love Will Lead The Way (CD, Album), Mac Dyer (feat. DJ Guilladeane) - J-Essential - Smash City (File, MP3, Album), Herrgotblues - El Edelmädels - In Teufels Küche (Vinyl, LP), Paradox (Apocalypse Mix) - Solitary Experiments - Final Assault -The Remixwar- (CD, Album), Ten Per Cent (Mixmaster Tripping On Vibe) - Double Exposure - Ten Per Cent (Vinyl), Live Wire - Mötley Crüe - Crucial Crue (CD)

9 thoughts on “ Duj Lafija Duj Duka - Ahmet* & Ramko* - Gilja E Mangipaskere (Cassette, Album)

 1. Fenrizuru
  Arranged By – Ahmet Rasimov Music By, Lyrics By – Ramadan Bislim - Ramko: 6: So Mangeja Čaje Prandimestar Music By, Arranged By, Lyrics By – Ahmet Rasimov: 7: Duj Lafija Duj Duka Arranged By – Ahmet Rasimov Lyrics By, Music By – Ramadan Bislim - Ramko: 8: I Balval Phudingja Music By, Lyrics By, Arranged By – Ahmet Rasimov5/5(1).
  Reply
 2. Bakree
  Jul 06,  · - Daj mi tvoje ruke, Ansambl ''Južni Ekspres'' Etichetta:PGP RTB Formato:Cassette, Album Paese:Yugoslavia Uscita Genere:Folk, World, & Country.
  Reply
 3. Akijin
  Duka jep lajmin e mirë: Do të luajmë në ‘Arena Kombëtare’ , 02/12/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, foli në një lidhje direkte nga Dublini për emisionin “Sport News Plus” në “News 24”, ku ndau opinionin e tij në lidhje me shortin e sotëm.
  Reply
 4. Gardashura
  Deri në fund të muajit prill kombëtarja shqiptare do ta ketë trajnerin e ri. Kështu ka deklaruar presidenti i FSHF-së në Opinion. Në disa media u përfol se “ndihmesë” po jep dhe kryeministri Edi Rama, e për këtë Armand Duka u përgjigj me një batutë. “Kryeministri nuk ka lidhje me këtë punë. Vetëm nëse do [ ].
  Reply
 5. Mukazahn
  May 24,  · Duka: Rama ka tepsinë e vjedhur me paratë e drogëcloschuckberecbomo.rtherericdipolimsipugdagevota.co Rama vetë nuk ka arritur ta besojë këtë rezultat. U akuzuan vazhdimisht. u vërtetuan akuzat e opozitës, Xhafajn e njoh personalisht dhe sipas meje është një njeri që e njeh administratën dhe ndryshojë diçka në zyrat e shtetit, por pa ditur se ai paska një vëlla që paska bërë këtë vepër penale që paska bërë.
  Reply
 6. Tudal
  Duka shkruan ndër të tjera në postimin e tij se kryeministri Rama nuk e dërgon vendin në zgjedhje të parakohshme, ndërsa thotë se "jemi përballë një udhëkryqi të madh." POSTIMI I PLOTË Teksa këtu rreken ende të gjejnë fajtorin diku tjetër, e të mos mbajnë përgjegjësi për asgjë, kryeministri i .
  Reply
 7. Shaktim
  Në një intervistë për Report TV Armand Duka ai shpjegon kontratën e tij por ndërkohë ka edhe një apel për të: “Ka një kontratë e cila ka një klauzolë që me pagesë mund të prishet në mënyrë të njëanshme. Nuk mendoj se është duke menduar edhe ai për këtë punë. Jeta është një dhe atij europiani i .
  Reply
 8. Kazralmaran
  Në intervistën e fundit në “Top Channel”, u mundua të qartësojë dhe të krijojë konfuzion njëkohësisht. Foli për tre tema të ndryshme dhe mori tre role po aq të ndryshme. Si president. Kur foli për ndeshjen e Maqedonisë, Duka foli vërtet sic i ka hije kreut të FSHF-së. Foli si president!
  Reply
 9. Mulmaran
  Ruritania News Agency lajmëron se z. Duka ka dhënë dorëheqjen nga FSHF Në një takim të mbajtur në orët e para të mëngjesit pranë zyrave të FSHF, Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit z. Armando Duka ka deklaruar dorëheqjen e tij nga posti i drejtuesit të federatës. Sipas burimeve konfidenciale, z..
  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *